אודות חברת אי פי סי

חברת אי פי סי הדברה אלקטרונית , עיסוקה בהדברה אלקטרונית והיא יצרנית, מפתחת ומתקינה מערכות להרחקת מזיקים בשיטה אלקטרונית לשיווק, מכירה והתקנת מכשירים של הדברה להרחקת מזיקים. הדברה אלקטרונית - הדברה ירוקה. הדברה כזאת יעילה כנגד מגוון רב של מזיקים מבלי לעשות שימוש בחומרי הדברה מסוכנים, מתוך מחשבה אקולוגית וירוקה. כידוע חומרי הדברה מסוכנים מאוד ואינם יעילים לאורך זמן אם בכלל. שירותי החברה הם מהמתקדמים בישראל ובעולם ומבוססים על טכנולוגיות הדברה אלקטרונית אשר הוכחה כיעילה, בריאה וחסכונית יותר מכל הדברה או הדברות מזיקים.

הדברה אלקטרונית הינה שיטה ירוקה ומתקדמת ביותר להדברה של מזיקים באופן שאינו פוגע בסביבה או בבריאותם של מבוגרים, ילדים וחיות מחמד. בנוסף, הדברה אלקטרונית-ירוקה משמשת הן כפעולת מנע ארוכת טווח והן כתגובה מיידית לבעיית מזיקים, לעומת שיטות הדברה המסורתיות הקיימות כיום.

מאז הקמתה פועלת אי פי סי הדברה אלקטרונית על בסיס ערכים של דאגה לסביבה ירוקה, חדשנות, יעילות והקפדה חסרת פשרות על איכות ומקצועיות.

לאי פי סי הדברה אלקטרונית צוות טכנאי אלקטרוניקה להדברה אלקטרונית מקצועי ומנוסה, בעל ידע נרחב בזיהוי, איתור וטיפול במזיקים השונים. אי פי סי הדברה אלקטרונית דוגלת במתן שירות אדיב ואמין עד הדברה מוחלטת של המזיקים בסביבה. כחלק מהשירות, הצוות מעניק ייעוץ פרטני לכל לקוח תוך בחינת האתר, צרכי הלקוח והיקף התקציב הנתון להתקנת מערכות ההדברה. 

אי פי סי הדברה אלקטרונית פועלת יחד עם צוות מומחים רב תחומי לקידום כל פרויקט וביצועו לשביעות רצון הלקוח, תוך עמידה בלוחות הזמנים כנדרש. שירותי החברה מתאימים ללקוחות פרטיים, לחברות, ארגונים ולגופים ציבוריים כאחד.

אי פי סי הדברה אלקטרונית משתפת פעולה עם החברות המובילות בעולם בייצור ופיתוח מערכות להדברה אלקטרונית- הדברה ירוקה. כמו כן נערכים מחקרים משותפים עם גופים אקדמאים לשיפור והבנה מיטבית של התנהגות המזיקים בישראל. כל המערכות המסופקות על ידי אי פי סי עומדות בתקנים המחמירים ביותר, ירוקים ומקצועיים, ביניהם התקן האירופי והתקן האמריקאי. אי פי סי הדברה אלקטרונית מספקת שירותי הדברה אלקטרונית בפריסה ארצית הכוללים גם אחריות לתקופה ארוכה ושירות לניטור לאורך זמן.

שרותי חברת אי פי סי הדברה אלקטרונית הם רבים ובאתר תוכלו לקבל מידע רב על סוגי הרחקות מזיקים אלקטרונית - הדברה ירוקה כגון: הדברה-הרחקת עטלפים, חולדות, עכברים, יונים, חולדים ומזיקים באופן כללי. בכל בעל חיים תקבלו מידע על אופיו של אותו מזיק וכיצד אנו בשיטות הדברה חדשניות משתמשים בתכונות הריגשות שלו כדי להרחיק אותו מסביבתנו.

מאחלים לכם שהייה מהנה באתר,

חברת אי פי סי הדברה אלקטרונית


יתרונות ההדברה האלקטרונית

1. ללא רעלים וחומרים כימיים. 

2. הרחקת המזיקים ללא הריגתם ותוצרי הלוואי שכרוכים בכך. 

3. חברת EPC מבטיחה קניה בטוחה. 

4. הוזלת עלויות ביחס לכל שיטה אחרת. 

מוצרי ההדברה האלקטרונית, נמצאים היום באלפי בתי אב, עסקים, מוסדות, תעשיות ביטחוניות, מפעלי היי טק, מחסנים ומפעלים, בתי נופש, מטבחים גדולים, בתי מלון ועוד. 

יום יום מוכחת יעילותם של אותם מכשירים, בזכות התוצאות המדהימות והתגובות המחמיאות של קהל הלקוחות. 

ביחד נשמור על סביבה ירוקה ובריאה.
אודות.jpg